20.8 C
تهران
دوشنبه, اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۰
بحران اتمی در کنفرانس ایرانی – امریکائی

مردم ایران دشمن امریکا و اسرائیل نیستند

قطعنامه حزب مشروطه ایران

مردم ایران دشمن امریکا و اسرائیل نیستند

 

سخنان جنایتکارانه سران، و سیاست های جنون آمیز رژیم اسلامی، امنیت ملی ایران را به مخاطره ای دچار کرده است که از حمله نیرو های عراقی به این سو سابقه نداشته است. بحران سلاح های هسته ای جمهوری اسلامی اگر به صورت رضایت بخشی حل نشود و رژیم دست از ادامه برنامه خود بر ندارد دست زدن به راه حل نظامی تقریبا اجتناب ناپذیر خواهد بود.

دستگاه تبلیغات جمهوری اسلامی می کوشد بحران اتمی را یک موضوع ملی وانمود سازد و اسلحه اتمی را حق ایران جلوه دهد. ولی مسئله سراسر به قدرت طلبی رژیم در داخل و خارج مربوط است و بخش مهمی از دستگاه حکومتی دچار همان حساب های غلط حکومت صدام حسین است و کشور را دیوانه وار به پرتگاه جنگ با قدرت هائی که می توانند بزرگ ترین آسیب ها را به موجودیت ملی ما بزنند نزدیک می کند.

ما با تاکید مخالفت خود با حمله نظامی به ایران اعلام می داریم که مسئولیت هر وضع ناپسندی که پیش آید متوجه جمهوری اسلامی و سیاست های ضد ایرانی آن است. ایران به شهادت تاریخ هیچ دشمنی با امریکا یا اسرائیل ندارد و اگر تهدیدات رژیم اسلامی نباشد هیچ موردی برای دشمنی امریکا یا اسرائیل با ایران نیست. دوستی ایران و اسرائیل قدیمی ترین و طولانی ترین دوستی های تاریخ جهان است و امریکا در حساس ترین لحظات، بزرگ ترین مدافع حفظ تمامیت ارضی ایران بوده است. مردم ایران هیچ دشمنی با امریکا و اسرائیل ندارند. ما حق اسرائیل را به زندگی در صلح و امنیت می شناسیم و هوادار راه حل دو دولت اسرائیلی و فلسطینی هستیم که در کنار یکدیگر در صلح بسر برند.

جمهوری اسلامی می خواهد امریکا و اسرائیل را به گزینش میان جنگ یا پذیرفتن “حق” خود به سلاح اتمی مجبور کند، اما این ملت ایران است که بهای سنگین رویاروئی نظامی را خواهد پرداخت.

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران
حزب مشروطه ایران

پست‌های مرتبط

قطعنامه کنفرانس امریکائی حزب مشروطه ایران

admin

بحران اتمی در کنفرانس ایرانی – امریکائی

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر