18.2 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰
کنفرانس تمامیت ارضی و یگانگی ملی

سخنرانی آقای دکتر شاهین فاطمی

سخنرانی آقای دکتر شاهین فاطمی

کنفرانس سالانه حزب مشروطه ایران(لیبرال دمکرات)

 

در ابتدا می‌خواهم یادی از دوست و برادر ارجمندم آقای همایون بکنم که جای ایشان همیشه در بین ما خالی است و هیچکس هرگز نخواهد توانست جای او را در سیاست ایران و جایگاهی که در بین ما داشت، پر کند.
اولاً تشکر می‌کنم از آقای پاشایی و دوستان که به من فرصت دادند چند دقیقه‌ای در خدمت‌تان باشم، آنچه که من الآن علاقه دارم حضور دوستان عرض کنم این است که با در نظر گرفتن شرایط منطقه و اوضاع داخلی در ایران، بیش از همیشه حزب شما، حزب ما مسئولیت دارد. اوضاع بسیار بسیار حساس است. توجه ویژه در مورد حزب امروز وجود دارد، مخصوصاً آن‌هایی که می‌خواهند ببینند بعد از آن ضایعه‌ای که برای حزب بوجود آمد، با از دست دادن آقای همایون، فعالیت‌های حزب نه تنها کمتر نشود بلکه درخشان‌تر و فعال‌تر باشد. این خیلی مهم است برای اینکه سُنتی هست بین ایرانی‌ها که معتقدند ما‌ها نمی‌توانیم کاری را انجام بدهیم و همیشه نیازمند این هستیم که کسی باشد که کارها را انجام بدهد و آن وقت وقتی که نیست همه چیز بهم می‌خورد.
امیدوارم که شما بتوانید خلاف این تئوری را ثابت بکنید و نشان بدهید بنایی را که آقای همایون درست کرده به این زودی‌ها از بین نمی‌رود و هر روز آبادتر و قوی‌تر می‌شود. در این مورد من چند مطلب را می‌خواهم خدمت شما عرض بکنم:
اول اینکه، تشکل هر چه بیشتر، تماس مستمر بین هم پیمان‌ها برای تقویت همبستگی خیلی خیلی مهم است. یعنی کسانی که هم پیوند شده‌اند در این مبارزه، هر چه بیشتر با هم در ارتباط باشند و در تماس. این مسئله‌ای است که گروه‌های لیبرال ایران نتوانستند انجام بدهند و نمونه‌هایش را در طیف‌های دیگر می‌بینیم که چطور در هر شرایطی نزدیکی و همبستگی‌شان را با یکدیگر حفظ می‌کنند.
دوم، به نظر من اشاعه مواضع و اهداف حزب است. امروز بیش از همیشه احتیاج هست که هر چه وسیع‌تر فعالیت‌ها و تبلیغات حزب بیشتر در انظار مردم باشد. یکی از مسائلی که وجود دارد – می‌دانم همه شما متخصص این کار هستید و اجازه بدهید فقط یادآوری بکنم- ارتباطات در شبکه‌های اجتماعی است. بقول آمریکایی‌ها social network . این امر امروز خیلی مهم است. ما امروز می‌بینیم که جریان‌های مهمی که در منطقه اتفاق افتاد، تا چه حد این شبکه‌های اجتماعی تأثیر داشتند. امروز باید بیش از این استفاده کرد و شاید در آینده که تغییراتی در تکنولوژی بوجود می‌آید بشود از موانعی که جمهوری‌اسلامی ایجاد کرده از سر راه برداشت.
بنابراین، این چند نکته‌ای بود که خواستم با دوستان در میان بگذارم و خیلی متأسفم که نتوانستم در جلسه پیشین با شما باشم و امیدوارم در اولین فرصتی که پیش می‌آید بطور حضوری با دوستان به صحبت و گفت‌و‌گو بپردازم. با آرزوی پیروزی شما.

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران
حزب مشروطه ایران

پست‌های مرتبط

کنفرانس تمامیت ارضی و یگانگی ملی

admin

سخنرانی آقای رضا سیاوشی

admin

بیانات دکتر خسرو اکمل

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر