14.6 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

زلزله در آذربایجان

CPI

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

زلزله در آذربایجان

 

باکمال تاسف با خبر شدیم که زلزله نسبتا شدیدی در آذربایجان باعث کشته شدن تعدای زیادی (تا این لحظه بیش از ۱۸۰ تن) از هموطنان ما در آن استان شده است.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن عرض تسلییت به هموطنان عزیزی که در این زلزله به سوگواری عزیزان خود نشسته‌اند و ضمن همدردی با دیگر آسیب دیدگانی که خانه و کاشنه خود را مخصوصا در روستاهای بین اهر و ورزقان ازدست داده‌اند از همه ایرانیان در سرتاسر دنیا و داخل ایران می‌خواهد که به یاری آسیب‌دیدگان این فاجعه در مناطق مصیبت‌زده شتافته از هیچ کمک و همیاری با آنان دریغ نورزیده به هر وسیله که می‌توانند به یاری آنان بشتابند و منتظر اقدامات امدادی حکومت بی‌لیاقت اسلامی نشوند.

در این شرایط سخت همه ما می‌باید هر چه در توان داریم را برای کمک به هموطنان مصیبت‌زده خود به کار گیریم. باشد که این همدلی و همیاری یکایک ایرانیان در سرتاسر ایران و جهان تسلی خاطر هموطنان عزادار و مرحمی بر زخم هموطنان مصیت‌زده و عزیزمان باشد.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) بار دیگر این مصیبت را به همه ایرانیان مخصوصا هموطنان دردمند خود در خطه زرخیز آذربایجان تسلیت گفته برای آسیب دیدگان صبر و شکیبائی آرزومی‌کند.

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران
حزب مشروطه ایران

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر