29.5 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) به مناسبت ٨ مارس ٢٠١۶، روز جهانى زن

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

به مناسبت ٨ مارس ٢٠١۶، روز جهانى زن

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) روز جهانى زن را به همه بانوان در سراسر جهان شادباش گفته چون همیشه در برابر همه آنانى که براى برابرى حقوق زن و مرد و ساختن جهانى ازهرجهت بهتر شبانه‌روز تلاش می‌کنند سر تعظیم فرود آورده تلاش‌های شبانه‌روزی این انسان‌های والا و شریف را از صمیم قلب ارج می‌نهد.

هیچ کشورى در هیچ کجاى جهان با تبعیض و ظلم به بخشى (حتى بخشى کوچک چه رسد به نیمى) از جامعه و شهروندانش به رفاه و آسایش پایدار دست نیافته و ازاین‌پس نیز دست نخواهد یافت. دست‌یابی به پیشرفت و رفاه و آسایش و یک جامعه سالم و طبیعى درگرو برخوردارى همه شهروندان مخصوصاً بانوان از حقوق برابر است.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) با آگاهى کامل از راه دراز پیش روى ایران، براى دست‌یابی به جامعه‌ای طبیعى و سالم که در آن زنان و مردان حقوق ازدست‌رفته خود را بازیابند و از حقوق برابر و طبیعى خود برخوردار باشند، دوش بدوش زنان و مردان دلیرى که در این راه تلاش می‌کنند به مبارزه با نظام تبعیض‌آمیز جمهورى اسلامى ادامه می‌نهد.

ما از همه هم‌وطنان خود، از زن و مرد و پیر و جوان، می‌خواهیم که دمى از تلاش و کوشش براى دست یافتن به جامعه‌ای آزاد و رها که در آن شهروندان از زن و مرد بتوانند آزادانه با حقوق برابر زندگى کنند بازنایستند.

ما خوشنودیم که میهنمان ایران از کمبود هرچه رنج ببرد، از کمبود آزاد زنان و مردانى که براى حقوق برابر در برابر نظام جمهورى تبعیض‌آمیز اسلامى می‌ایستند رنج نمی‌برد. به هر گوشه و هر کنارى از ایران که بنگریم دلیر زنان و مردانى را می‌یابیم که دمى از تلاش و کوشش براى رهایی خود و هم‌وطنانشان باز‌نمی‌ایستند و براى دست‌یابی به حقوقى ازهرجهت برابر، موانع قانونى و از آن مهم‌تر فرهنگ و سنت‌های تحمیلى را یکى پس از دیگرى از سر راه برداشته و قدم‌به‌قدم جامعه را به جلو و نظام تبعیض‌آمیز جمهورى اسلامى را مجبور به عقب‌نشینی می‌کنند.

این واقعیت انکارناپذیر به‌راستی بزرگ‌ترین مایه امید ما به آینده روشن ایران است.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) به تلاش و کوشش خود براى دست‌یابی به جامعه‌ای آزاد و به‌دوراز تبعیض در کنار چنین زنان و مردانى می‌بالد.

به امید آینده‌ای بهتر، ٨ مارس، روز جهانى زن بر بانوان ایران و جهان شادباد

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر