29.5 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

قتل‌عام تروریستى داعش در پاریس

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

قتل‌عام تروریستى داعش در پاریس

بار دیگر دست‌های خونین و جنایتکار جهادی‌های جنایتکار از آستین بیرون آمد و شبانه جان بسیارى از انسان‌های بی‌گناه را گرفت. این بار زبانه‌های آتش کینه و نفرت اسلام‌گرایان جهادى چهره پلید و اهریمنى خود را در شهر عشق و زیبایی پاریس به نمایش گذاشت.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن اعلام همبستگى با ملت بزرگ و آزاده فرانسه و ابراز همدردى با قربانیان و بازماندگان داغ‌دیده این جنایت هولناک از همه ایرانیان در سرتاسر جهان و به‌ویژه ایرانیان داخل کشور می‌خواهد که تمام‌قد در برابر این عمل جنایت‌کارانه داعشیان ایستاده و همبستگی کامل خود را با ملت فرانسه ابراز کنند.

جا دارد ایرانیان داخل کشور به‌عنوان اولین قربانیان اسلام‌گرایان افراطى، همدلى و همبستگى خود را با مردم فرانسه به هر وسیله ممکن اعلام کرده با تجمع در برابر سفارت فرانسه و روشن کردن شمع و نثار گل انزجار خود را از تروریست‌های اسلامى نشان دهند.

بااراده و همت آزادگان جهان هیچ جاى شک و تردیدى نیست که تروریست‌های کوردل اسلامى از هر نوع که باشند درنهایت پیروز نخواهند شد.

آینده جهان متعلق به آزادگان است نه جنایتکارانى که پلیدى افکار اهریمنی‌شان چیزى از انسانیت در وجودشان باقى نگذاشته است.

امروز همه ما همراه و همدل با دیگر آزادگان جهان فرانسوى هستیم و تمام‌قد در برابر اسلام‌گرایان ایستاده و از پس نیز چون گذشته خواهیم ایستاد.

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر