19.8 C
تهران
پنجشنبه, اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

شادباش به بانو کیمیا علیزاده

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

شادباش به بانو کیمیا علیزاده

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) درخشش بانو کیمیا علیزاده در المپیک برزیل و کسب مدال برنز در رشته تکواندو را به ایشان و همه هم‌وطنان مخصوصاً بانوان ایران‌زمین شادباش گفته امیدوار است که این آغازی براى پیروزی‌های بیشتر بانوان در همه صحنه‌های داخلى و بین‌المللی باشد.

مایه کمال خرسندى و افتخار است که بانوان ایران با تمام مشکلات و محدودیت‌هایی که رژیم واپس‌گرای جمهورى اسلامى در همه زمینه‌ها مخصوصاً ورزش برایشان فراهم کرده و می‌کند از هیچ تلاش و کوششى براى پیروزى و پیشرفت و دست‌یابی به حقوق برابر دریغ نمی‌کنند. جانانه و سربلند می‌ایستند و با تلاشى خستگی‌ناپذیر پوسیدگى افکار بنیادگرایان اسلامى و ملایان را هرروز بیش از روز پیش در عمل نمایان می‌کنند.

از دریافت بالاترین مدال‌ها در رشته‌های علمى گرفته تا مدیریت شرکت‌های بزرگ تجارى، از ورزش گرفته تا فعالیت‌های اجتماعى بانوان ایران در این سال‌های تیره‌وتار نظام جمهورى اسلامى در داخل و خارج از کشور افتخار آفریده و به ایرانیان امید داده‌اند که از هیچ مانعى نباید هراسید و با تلاش و کوشش و استقامت با تمام مشکلات می‌توان به پیروزی‌های بزرگ دست‌یافت. مردان ایران به خاطر داشتن چنین سرمشق‌هایی به‌راستی از بختى بلند برخوردارند.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) بار دیگر پیروزى بانو کیمیا علیزاده و کسب مدال برنز در رشته تکواندو را به ایشان، خانواده محترم و همه هم‌وطنان مخصوصاً بانوان ایران‌زمین شادباش گفته پیروزی‌های بیشترى را براى آنان آرزو کرده خود را در این شادى شریک می‌داند.

به امید پیروزی‌های بیشتر و آینده‌ای روشن‌تر.

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر