19.8 C
تهران
پنجشنبه, اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰
بیانیه

کنگره سکولار دموکرات‌های ایران

درودهای گرم ما را بپذیرید

برگزاری چهارمین «کنگره سکولار دموکرات‌های ایران» را به همگی ایرانیان کوشنده درراه گسترش ارزش‌های سکولار شادباش می‌گوییم.

تلاش و سازمان‌دهی خردمندانه و پایدار کنشگران این  جنبش بر شاهدان و دست‌اندرکاران اپوزیسیون پوشیده نبوده و ایرانیان آزادی‌خواه را در طی سال‌های گذشته امید فزاینده بخشیده است. در کنار رویش و باروری ساختار و سازمانی این جنبش، ما گواه بر پیشبرد درون‌مایه  آن نیز بوده‌ایم و چشم‌به‌راه گفتمان‌های تیزنگر و رهگشای آن در آینده هستیم. نوشته‌ها و گفته‌های کوشندگان « جنبش سکولار دموکراسی ایران» بر باورمندی و ژرفای اندیشه اپوزیسیون ایران بسی افزوده‌اند.

یکی از دستاوردهای ژرف این جنبش روشن ساختن آن اندیشه بوده که سکولاریسم تنها به جدایی نهاد دین و دولت نمی‌پردازد بلکه جدایی هرگونه ایدئولوژی از نهاد دولت را بایسته می‌شمارد.

حزب مشروطه‌ی ایران (لیبرال دمکرات) در همین راستا امید به گفت شنودهای پژوهش‌گرایانه برای آینده‌ی نزدیک و دور ایران با کوشندگان این جنبش داشته و به دستاوردهای آن کوشش‌ها بسیار امیدوار است.

با آگاهی جنبش، تنی چند از هموندان حزب ما در گذار 4 سال در نشست‌ها و تلاش‌های « جنبش سکولار دموکراسی ایران» همکاری نموده و ما را از دستاوردهای آن آگاه می‌داشته‌اند. امید است که همکاری میان حزب ما و جنبش شما هرروز افزوده گشته و بر بنیاد آن، ایرانی، سربلند، آزاد، آباد و خردپرور ببار آید.

پاینده باد ایران
زنده‌باد ملت ایران
دبیرخانه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

پست‌های مرتبط

بیانیه جبهه ایران‌گرایان در پشتیبانی از تظاهرات گسترده مردم در ایران

admin

بیانیه مشترک چهار سازمان و حزب سیاسی

admin

بیانیه ایران‌گرایان در رابطه با زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر