19.2 C
تهران
پنجشنبه, اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

٧ آبان روز بزرگداشت کورش بزرگ

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

٧ آبان روز بزرگداشت کورش بزرگ

حرکت زیباى ایرانیان آزاده‌ای که از زن و مرد و پیر و جوان امسال را نیز چون چند سال گذشته، اما با جمعیتی به‌مراتب بزرگ‌تر و در مراسمى به‌مراتب باشکوه‌تر از پیش، در هفتم آبان ماه در پاسارگاد براى بزرگداشت کورش بزرگ به دور آرامگاه او گرد هم آمدند بار دیگر نور امید به فرداى روشن ایران را در دل ایرانیان راستین روشن کرد و پشت دشمنان ایران‌زمین را به لرزه درآورد.

در هفتم آبان ماه ایرانیان آزاده از اقوام و زبان‌ها و مذاهب گوناگون بادلی پرمهر و آغوشى گشاده در کنار هم به دور آرامگاه بنیان گزار میهنشان، بزرگ پادشاهى که نه‌تنها افتخار ایران که افتخار جهانیان است و نام و یادش تا ابد چون خورشید خواهد درخشید، پروانه‌وار گشتند و بار دیگر به دشمنان ایران و به همه جهانیان نشان دادند که ایران هسته‌ای دارد بس سخت و استوار که شکستنى نیست و باگذشت زمان سخت‌تر و استوارتر از پیش می‌شود.

ایرانیان آزاده و نسل جوان ایران بار دیگر به جهانیان نشان دادند که گذشته خود را از یاد نبرده‌اند و با الهام از آن به نبرد خود با سیاهی‌ها و پلیدی‌های حاکم ادامه داده و از گذشته پرافتخارشان براى جهش به‌سوی آینده‌ای روشن و پر امید سکویی بلند و استوار خواهند ساخت.

بزرگداشت کورش آن‌هم با آن شکوه و با آن گستردگى و با آن شعارهاى ازدل‌برآمده در سایه نگاه‌های غضب‌آلود و چهره‌های برافروخته ولی در دل هراسیده سران نظام فرقه‌گرای جمهورى اسلامى پیامى انکارناپذیر به همراه داشت. جوانان ایران این ایرانیان آزاده با لبانى خندان و سینه‌هایی مالامال از مهر به یکدیگر، به جمهورى اسلامى و سران جنایت‌کارش که از بدو بروى کار آمدن تمام تلاش و کوشششان را کرده‌اند تا میان ایرانیان به بهانه‌های مذهبى و قومى و سیاسى جدائى اندازند و آنان را با گذشته خود بیگانه کنند یک «نه» بزرگ به بزرگى ایران گفتند. به آنان نشان دادند که تلاش‌هایشان براى پراکندن تخم کینه و نفرت فرقه‌ای و قبیله‌ای و بیگانه کردن آنان با گذشته پرافتخارشان بی‌ثمر بوده است.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن بزرگداشت هفتم آبان ماه‌ روز بزرگداشت کورش بزرگ دست یکایک هم‌وطنان خود، تمامى آنانى که چه در پاسارگاد و چه در جای‌جای ایران و جهان این روز را بزرگ داشتند را صمیمانه می‌فشارد، خود را در کنار آنان دانسته و قدردان تلاش‌های آنان می‌باشد.

به‌راستی‌که جوانان ایران‌زمین بار دیگر ثابت کردند که کورش «پدر» آنان و ایران «وطن» شان می‌باشد.

یقین داریم که آن «پدر» از داشتن چنین فرزندانى بس خشنود و «ایران» از داشتن چنین ایرانیانى بس سربلند و سرفراز است.

همواره و تا ابد چنین باد.

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر