28.8 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

سی‌وهشت سال تباهى

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

سی‌وهشت سال تباهى

 

٢٢ بهمن‌ماه، سالروز انقلاب ویرانگر اسلامى، این نالازم ترین انقلاب جهان، در حالى فرامی‌رسد که چشم‌انداز آینده جمهورى اسلامى تیره‌وتار تر از هر زمان دیگری ست و به همان اندازه چشم انداز آینده ایرانیان آزاده‌ای که آرزویی جز رهایی از چنگال این نظام ویرانگر و ساختن فردایی بهتر ندارند، می‌تواند روشن و امیدبخش‌تر از هرزمانی دیگرى باشد و هست.

در سی‌وهشت سال گذشته با تمام فرصت‌ها و منابع بی‌نظیری که به ارث برده بود و در اختیار داشت ، جمهورى اسلامى نتوانست حتى ذره‌ای از آمال و آرزوهاى ایرانیان را برآورده کند و حتى اندکى از دردها و رنج‌ها و فشارهاى معیشتىِ کمرشکنی را که براى ایرانیان به ارمغان آورده بود بکاهد.

امروز پس از سی‌وهشت سال تجربه، از عوامل و زالوهای خون‌آشام وابسته به‌نظام جمهورى اسلامى و آنان که دوام و امرارمعاش خود را وابسته به بقاى نظام اسلامى می‌دانند که بگذریم ، دیگر کمتر ایرانى، مخصوصاً در میان نسل جوان ایران را می‌توانیم بیابیم که به آینده خود و سرزمین اش در زیر سلطه نظام جمهورى ویرانگر اسلامى امیدوار باشد. امروز تک‌تک ایرانیان از زن و مرد و پیر و جوان به این واقعیت تلخ پى برده‌اند که باوجود نظام ویرانگر جمهورى اسلامى و سردمداران غارت‌گر و بیگانه پرستش هرروز وضعیت ایران بدتر و زندگى ایرانیان سخت‌تر و طاقت‌فرساتر از پیش خواهد شد .

سردمداران بی‌کفایت جمهورى ویرانگر اسلامى که بهترینشان جز لفاظى و بازى با کلمات به‌قصد فریب مردم و ادامه وضع موجود و گرفتار کردن هرچه بیشتر ایرانیان هدف دیگرى نداشته و چیز دیگرى در چنته ندارند خود بهتر از هر کس دیگرى می‌دانند که برخلاف ادعاهاى توخالى خود مبنى بر استوارى و قدرتِ از مردم ریشه گرفته نظام اسلامى، این نظام و این وضع موجود تا چه اندازه شکننده و دوام ناپذیر است. این را بیشتر از هر چیز از شدت غارت‌های نجومى و بهت‌آور ثروت‌های ملى توسط سران نظام و دست‌اندرکاران آن و تلاش آنان براى سرکوب و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم به‌خوبی می‌توان دید.سران نظام اسلامى اگر به دوام نظام و آینده خود اطمینان داشتند نه دست به چنین غارت‌های غیرقابل‌تصور و نجومى می‌زدند و نه دست به سرکوب‌هایی که جز دشمن‌تراشی براى نظام اسلامى نتیجه دیگرى ندارد!اینان به‌خوبی می‌دانند که پایانشان هرروز نزدیک‌تر از روز پیش می‌شود.

ایرانیان مخصوصاً نسل جوان ایران باید اطمینان داشته باشند که آینده از آن آنان است. جمهورى ویرانگر اسلامى رفتنى است و در صورت تلاش براى از بین بردن این نظام و جایگزین کردن آن با یک نظام اصیل و ایران ساز می‌توانند به همه خواسته‌های به‌حق خود دست یابند و ایران را چون پیش از انقلاب به جاده ترقى و رفاه و فردایی بهتر رهنمون شوند.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن ابراز تأسف عمیق از ویرانى به بار آمده توسط نظام جمهورى اسلامى و سران غارت‌گرش در این سی‌وهشت سال، اطمینان دارد که این وضع دوام نداشته و دیر یا زود جمهورى اسلامى نیز چون بسیارى از نظام‌های هم‌جنس خود که به دست مردم از بین رفتند، به دست مردم به تنگ آمده ایران از بین خواهد رفت و ایران و ایرانى مخصوصاً نسل جوان ایران بار دیگر آزاد و رها به زندگى پرشور و شعف و امید خود ادامه خواهد داد و به آینده خود و سرزمینش برعکس امروز امیدوار خواهد شد.

به امید آن روز، نام و یاد همه قربانیان انقلاب ویران گر اسلامى را گرامى داشته با تک‌تک آنان و تمامى ایرانیان آزاده، به‌ویژه نسل جوان ایران، عهد و پیمان می‌بندیم که تا رهایی ایران و نابودى نظام ویرانگر اسلامى همراه آنان لحظه‌ای از پاى نخواهیم نشست و دیر یا زود شاهد پیروزى را در کنار آنان در آغوش خواهیم کشید.

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران

حزب مشروطه ایران

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر