29.5 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

خوزستان تنها نیست و تنها نخواهد ماند.

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

خوزستان تنها نیست و تنها نخواهد ماند

 

هرروز خبرى از تظاهرات مردم به تنگ آمده خوزستان که در اعتراض به بی‌توجهی‌ها و بی‌کفایتی‌های سردمداران نظام اسلامى دست به اعتراض می‌زنند از اهواز و دیگر شهرهاى به‌جان‌آمده خوزستان به گوش رسیده؛ بار دیگر این واقعیت تلخ و انکارناپذیر را یادآور می‌شود که تا نظام اسلامى و سران و سردمداران بی‌کفایت و غارت‌گرش در ایران بر اریکه قدرت تکیه داده‌اند مشکلات ایرانیان در هرکجا که باشند حل نخواهد شد. سهل است هرروز مشکلاتشان بیشتر و وضعشان بدتر از روز پیش خواهد شد.

مشکلات معیشتى که از همان روزهاى اول و ابتداى روى کار آمدن این نظام اسلامى گریبان مردم را گرفت در این سی‌وهشت سال نه‌تنها برطرف نشده که بدتر هم شده و بی‌کفایتی‌های مسئولان و سیاست‌های فاجعه‌بار نظام اسلامى در نابودى محیط‌زیست ایران، دیگر حتى زندگى و نفس کشیدن را در بسیارى از مناطق سرزمینمان مخصوصاً خطه زرخیز خوزستان طاقت‌فرسا کرده است.

از نبود و آلودگى آب‌گرفته تا قطع برق و تلفن، از ریز گردهایی که نفس مردم را به شماره انداخته تا زمین‌های مین گذارى شده و غیرقابل استفاده، از نخلستان‌های خشک‌شده، از آب‌شور شده کارون به خاطر سد فاجعه‌بار گتوند، یکى از زرخیزترین و زیباترین استان‌های ایران، خوزستان، را به ویرانه‌ای بدل کرده است که دیگر حتى در آن نفس هم نمی‌شود کشید.

چه چیز دردناک‌تر از آن است که خوزستانى که براى حفظ آن زن و مرد و پیر و جوان خوزستانى و دیگر استان‌های ایران با چنگ و دندان با دشمن خارجى جنگیدند و ذره‌ای از خاک آن نیست که با خون جوانان ایران‌زمین حفظ نشده باشد، امروز با بی‌کفایتی سردمداران غارتگر جمهورى اسلامى به این حال‌وروز اسفناک افتاده است؟

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن ابراز همدردى و حمایت از قیام مردم غیور و وطن‌پرست خوزستان براى دست‌یابی به حقوق خود و بازسازى استان زرخیزشان یقین دارد که همان‌گونه که ایرانیان از سرتاسر ایران در طول تاریخ خوزستان را در برابر دشمنان خارجى تنها نگذاشته‌اند امروز نیز در برابر دشمنان داخلى و سردمداران غارتگر جمهورى اسلامى تنها نخواهند گذاشت.

درد خوزستان و مشکلات مردم در این استان، درد و رنج ایرانیان در هرکجاى ایران و جهان که باشند است و در برابر آن بی‌تفاوت نخواهند نشست.

زمان آن فرارسیده است که از آذربایجان تا بلوچستان، از خراسان تا خوزستان، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ایران‌زمین یکدل و یک‌زبان بپا خیزیم، فریاد در گلو خفته هم باشیم و با مبارزه‌ای بی‌امان پرونده این نظام ویرانگر جمهورى اسلامى و سران غارت‌گرش را براى همیشه ببندیم و آینده‌ای بهتر براى سرزمینمان و نسل‌های آینده بسازیم.

خوزستان هرگز تنها نبوده و تنها نخواهد ماند.

پاینده ایران
زنده‌باد ملت ایران

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر