19.2 C
تهران
پنجشنبه, اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

نمایش انتخاباتى ریاست جمهورى اسلامى ایران

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

نمایش انتخاباتى ریاست جمهورى اسلامى ایران

 

بار دیگر زمان به‌اصطلاح انتخابات ریاست جمهورى نظام اسلامى فرامی‌رسد و نظام دیکتاتورى و غیر مردمى درصدد اجراى سناریوی کهنه و مندرس سال‌های پیش است تا با هر ترفندی همچون به وحشت انداختن با چهره دهشتناک و جنایت‌کاری چون رئیسى و یا دل بستن به چهره ریاکار و مکاری چون روحانی، مردم را به‌پای صندوق‌های رأی کشانده و با رأی آنان یکى از چهره‌های مورد تائید خود را رئیس‌جمهور کرده و براى خود زمانى بیشتر براى غارت و سرکوب به دست آورد.

«انتخابات» در طول این سی‌وهشت سال تسلط نظام ویرانگر جمهوری اسلامى چون بسیارى از دیگر مفاهیم فرسنگ‌ها از معنى واقعى خود فاصله گرفته و از فرصتى براى «تعیین منتخبین» مردم براى بهبود اوضاع به فرصتى براى «تائید منتصبین» نظام اسلامى براى غارت و ویرانگرى بیشتر ایران بدل شده است.

قوانین انتخاباتى جمهورى اسلامى برخلاف تمامی جوامع دمکراتیک جهان حق ریاست جمهورى را تنها براى «رجال سیاسى» قائل شده و از همان ابتدا نیمى از جمعیت ایران، بانوان را از حق دمکراتیک خود محروم می‌کند و تشخیص «رجل سیاسى» بودن مردان را نیز به عهده شورای دست‌نشانده نگهبان می‌گذارد. شورایی که فقهایش را ولی‌فقیهی عزل و نصب می‌کند که خود ریشه تمام فسادها، غارت‌ها، ویرانی‌ها، از دست رفتن فرصت‌ها و وضع موجود در ایران است؛ و حقوق‌دانان آن را نیز ریاست قوه قضائیه‌ای تعیین می‌کند که خود سردسته دزدان غارت گرى است که فریاد ایرانیان را از فساد و ظلم حاکم بر دستگاه قضائی‌اش به آسمان رسانده است. این‌چنین قوانینی هر چه هست و هر نام که بتوان بر آن گذاشت دمکراتیک نبوده و نیست.

دلواپسان دوام نظام ویرانگر اسلامى از تندرو و کندرو، از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب، از عوامل داخلى و خارجى نظام که هیچ دغدغه‌ای جز خرید زمان براى نظام روبه‌مرگ جمهورى اسلامى ندارند و تنها هدفشان گمراهى مردم براى ادامه وضع موجود و هرچه بیشتر پر کردن جیب خود و مافیاى حاکم بر ایران است، باز به تکاپو افتاده‌اند تا بار دیگر مردم را با پاى خودشان به‌پای صندوق‌های رأی کشانده و با رأی مردم، جلادان حاکم و غارت گران سرزمین ایران را انتخاب کرده و با خیال راحت به غارت و ویرانگرى خود ادامه دهند.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) چون بیشمار ایرانیان آزاده‌ای که چشم به فردایی بهتر و افق هایى روشن‌تر از دست‌وپا زدن پیشنهادى عوامل جمهورى اسلامى در منجلاب جمهورى جهل و جنون اسلامى دارد، چون گذشته در این مضحکه انتصابات ولی‌فقیه شرکت نکرده و همراه با بی‌شماری از ایرانیان آزاده به تلاش شبانه‌روزی خود براى بیرون آوردن کشور از این منجلاب و نه دست‌وپا زدن بیشتر در آن ادامه خواهد داد.

ما یقین داریم که جمهورى پوسیده و فاسد اسلامى رو به نابودی است و با تلاش ایرانیان آزاده و انتخاب درستشان براى جایگزینى دمکراتیک براى آن، زمان فراهم کردن چشم‌انداز فردایی بهتر و روشن‌تر براى ایران و ایرانى از هر وقت دیگرى مناسب‌تر است.

مردم به تنگ آمده ایران می‌توانند و باید از تلاش‌های تازه عزم جزم شده جامعه جهانى براى مبارزه بی‌امان با تروریست‌های اسلام‌گرا و نادیده نگرفتن نقش مخرب اسلام‌گرایان افراطى و داعشیان شیعه و سنى در جهان که بهترین شرایط براى شکست این ویرانگران را فراهم کرده است، حداکثر استفاده را برده و امید داشته باشند که در صورت تلاش براى نابودى این نظام ویرانگر دیگر تنها نخواهند ماند و حمایت‌های معنوى جامعه جهانى برخلاف گذشته، نه پشتیبان نظام اسلامى که پشتیبان مردم ستم‌کشیده ایران خواهد بود.

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران

حزب مشروطه ایران

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر