22.7 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰
هم‌اندیش

بیانیه شاهزاده رضا پهلوی به مناسبت انتخابات سال ۱۳۹۶

هم‌میهنان عزیز؛ جوانان آزاده ایران؛

فرقه تبهکار حاکم می‌رود تا در دوری تازه از کلاه‌برداری انتخاباتی سابقه‌دار خود، بار دیگر آینده و هستی شما را قربانی بقای موجودیت نکبت‌بار و ایران ستیز خویش کند. منافع این فرقه با منافع ملی ایران در تضاد آشتی‌ناپذیر هستی و نیستی قرارگرفته است. شکل‌گیری اراده ملی ما در نسل شما فرزندان این مرزوبوم ،نخستین گام در راستای نوزایی ایران خواهد بود.

جوانان آزاده ایرانی؛

شما با درک درست خود از مفاهیم، نیک میدانید که چیدمان گزینه‌های حاکمیت توسط نهادهای دولت برای کلیت نظام فرقه‌ای، چیزی جز کلاه‌برداری فکری، مفهومی، سیاسی و انتخاباتی نیست. شما باتجربه و آموخته‌های خود نیک میدانید که انتخاباتی سالم، آزاد، عادلانه و رقابتی است که سازمان‌دهی آن، نه با حکومت، که با نهادهای برخاسته از جامعه مدنی شکل‌گرفته باشد، شما به‌درستی دریافته‌اید که شکل‌گیری چنین جامعه و مدنیتی مستلزم آزادی نقد و تشویق و ترویج خرد نقادی در تمامی سطوح آموزشی، تربیتی و مدیریتی در کل کشور و در میان آحاد ملت است. در نبود چنین فضایی از آزادی نقد، صحبت از انتخاب و آزادی انتخاب، چیزی جز کلاه‌برداری فکری نیست.
شما با آگاهی از وضعیت ایران و دیگر کشورها نیک میدانید که بقای استبداد در دهکده جهانی امروز، برای تداوم بخشیدن به موجودیت خود، نیازمند سیمایی رسانه‌ای پسند برای بزک کردن ذات متحجر خویش است. وحشت با فریب زنده است.

جوانان آزاده ایران؛

از بازرگان تا روحانی، اولویت پیمانکاران یک‌بارمصرف و بازیافت شده نظام، حفظ فرقه ضد ملی حاکم در قدرت بوده و هست. یکی از ترفندهای شناخته‌شده در این راه تهی سازی واژه‌ها از محتوای مفهومی آن‌ها و جایگزین کردن هویت ملی ایران با هویتی فرقه‌ای و کاذب است. تهی کردن انتخابات از محتوای آن، یکی از رایج‌ترین این ترفندها می‌باشد. انتخابات فرایندی است مدنی برای حل اختلافات سیاسی از طریق عرضه دیدگاه‌ها و بینش‌های متنوع و گاه متضاد به تقاضا و انحصار عرضه هرگز مولد انتخاب آزاد نبوده است! در شرایط سرکوب تقاضا و انحصار عرضه، صحبت از انتخابات کردن چیزی جز کلاه‌برداری فکری نبوده و نیست.
تقسیم تخصصی کار در فرقه تبهکار حاکم، سهام وحشت را در مالکیت اصول‌گرایان و رانت فریب را در انحصار اصلاح‌طلبان قرار داده است. در چنین ملغمه بی‌قانونی از مطلق‌های متنافی، تقلیل مفهومی مباحث سیاسی و مدنی به حداقل «شرعی» زیر آستانه «فتنه»، چیزی جز توهین به شعور انسانی نیست!

جوانان آزاده ایرانی؛

با جلب رضایت قربانیان وحشت‌زده این فریب بزرگ، کلاه‌برداران بار دیگر در پی آنند تا نسل شما را در شیادی خود شریک کنند. فرقه، بنا به تعریف، مجموعه ایست بسته، منقطع از دنیا، تک باور و باز تولیدکننده یکسانی. فرقه، بنا به تعریف و خصلت خود، بدترین گزینه برای نمایندگی و مدیریت منفعت عام و ملی ست. فرقه خمینی، برای بازتولید ادواری خود، کمترین ابایی در نابود کردن منافع ایرانیان نداشته و ندارد. بدون رضایت و مشارکت شما، فرقه تبهکار حاکم فرو خواهد ریخت! تجربه تمامیت‌خواهی در قرن بیستم به ما آموخته است که آنجا که مردم از حکومت ناراضی‌اند، حکومت بجای آنکه خودش را تغییر دهد، مردم را عوض می‌کند! حکومتی ازاین‌دست، ۲۵ خرداد ۸۸ را نادیده می‌گیرد و از ۹ دی «ملت» سازی می‌کند! وحشت هر چه بزرگ‌تر، فریب بزرگ‌تر.

آزاد زنان و آزادمردان ایرانی؛

فرقه تبهکار حاکم هیچ اولویت دیگری جز حفظ قدرت مطلقه خویش برای خود نشناخته و نمی‌شناسد. فرقه حاکم برای حفظ خود تمام منابع انسانی و طبیعی ایران را نابود خواهد کرد. نسل شما دلیران ایرانی، واپسین نسل و واپسین سنگر برای رهانیدن ایران از پرتگاه نابودی است.

جوانان آزاده ایران؛

مشکل را نمی‌توان با آن‌هایی که کلیدی‌ترین نقش را در به وجود آوردن آن ایفا کرده‌اند، حل کرد مشکل ایران فکرت فرقه‌ای و حاکمیت منحط و ضد ملی موجود است. پادزهر انحطاطی که می‌رود تا نابودی ایران را رقم بزند، نیازمند اراده ایست ملی. شما جوانان آزاده ایرانی، نوک پیکان چنین اراده‌ای هستید.

جوانان آزاده میهن دلبندم؛

کابوس ضحاک زمانه شمایید!

در ایران امروز، فریدون و کاوه شمایید. آرش و بابک شمایید مازیار شمایید؛ ستارخان و باقر خان شمایید. سلحشوران رهایی ایران از ظلمت فرقه تبهکار حاکم شمایید. در ژرفای تباهی ایران درفش گاویانی شمایید. شیر و خورشید، سیمرغ فراخ‌بال شمایید. نور و ایمان شمایید.

ضحاک، برای تداوم بخشیدن به عمر نکبت‌بار فرقه تبهکار خویش، نیازمند قربانی کردن نسلی دیگر از شماست. تعزیه انتخاباتی پیش رو در سوگ پیش‌هنگام
نسل شما ترتیب داده‌شده است. چراکه فرقه ضحاک با گریه زنده است.

با باور به خود و به نسل و به میهن خود، دست رد به سینه این فرقه تبهکار بزنید! و کهن دیدارمان را از پرتگاه انحطاط نجات دهید و پیشاهنگ رهایی ایران باشید.

پیروزی و سرفرازی شما آرزوی دیرینه من است

رضا پهلوی

برگرفته از: http://fa.rezapahlavi.org/2017/1963

پست‌های مرتبط

وقت فراموشی نیست

admin

نامه شاهزاده رضا پهلوی به دونالد ترامپ: حساب مردم ایران را از حکومت ظالم جمهوری اسلامی می‌بایست جدا کرد

admin

آنچه را که به نفع ایران می‌دانم دنبال خواهم کرد

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر