22.7 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

حملات تروریستى داعش در تهران

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات)

حملات تروریستى داعش در تهران

 

باکمال تاسف باخبر شدیم که در دو حمله تروریستى همزمان در تهران، یکى در مجلس شوراى اسلامى و دیگرى در مقبره خمینى، ١٢ تن از هم‌وطنانمان کشته و تعدادى مجروح شده‌اند.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) که همواره هرگونه عملیات تروریستى به هر شکلی و توسط هر گروهى را محکوم کرده است، این حمله تروریستى را نیز بشدت محکوم کرده و امیدوار است که هم‌وطنانمان دیگر شاهد چنین فجایعى نباشند.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) و بسیارى از فرهیختگان ایران سال‌هاست به هم‌وطنان خود و به مسئولان نظام اسلامى هشدار می‌دهند که ادامه سیاست‌های ویران گر و آتش‌افروزی‌های نظام جمهورى اسلامى در منطقه دیر یا زود زبانه‌های این آتش خانمان‌سوز را به سرزمینمان ایران نیز خواهد کشاند. شوربختانه مسئولان نظام بی‌کفایت جمهورى اسلامى بدون توجه به این هشدارها نه‌تنها به سیاست‌های ویران گر خود در بیرون از مرزهاى ایران ادامه داده و می‌دهند که برشدت آن نیز افزوده و با تبلیغات فریب‌کارانه و بی‌امان، این سیاست‌ها را در ضامن حفظ امنیت و ثبات در درون مرزهاى ایران جلوه می‌دهند؛ اما چه سود که تلخى واقعیت دیر یا زود شیرینى خواب غفلت را از میان می‌برد.

این حمله تروریستى که بنا بر گزارش‌ها مسئولیت آن را داعش برعهده‌گرفته است باید زنگ خطرى براى همه ایرانیان باشد. این ابتداى راهى است که در صورت ادامه چیزى جز ویرانى و تباهى براى ایران و ایرانى به همراه نخواهد داشت.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) بار دیگر ضمن محکوم کردن این عملیات تروریستى، استوار در کنار هم‌وطنان خود ایستاده و ضمن ابراز همدردى با خانواده قربانیان به هم‌وطنان خود هشدار می‌دهد که سکوت و بی‌تفاوتی و یا حمایت ضمنى از سیاست‌های ویران گر جمهورى اسلامى در منطقه تنها به ادامه و افزایش این‌گونه حملات تروریستى و ویرانى بیشتر ایران خواهد انجامید.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) بار دیگر از مسئولین نظام جمهورى اسلامى می‌خواهد در سیاست‌های ویرانگر خود تجدیدنظر کرده به عواقب فاجعه‌بار آن بیندیشند. ثروت‌ها و امکانات ایران را صرف رفاه و حفظ امنیت در درون مرز و نه ویرانى کشورهاى منطقه و حمایت از تروریست‌ها در برونمرز کنند.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) ضمن حمایت از مقابله با تروریست‌هایی که دست به این عملیات جنایت‌کارانه زده‌اند، به مسئولان جمهورى اسلامى هشدار می‌دهد که مقابله با آن را بهانه‌ای براى شدت بخشیدن به خفقان داخلى و انتقام‌جویی‌های کور خود، به‌ویژه علیه هم‌وطنان سنى مذهب ما قرار ندهند. این‌گونه سوءاستفاده‌های مقطعى و جنایت‌کارانه از چشم تیزبین ایرانیان و جهانیان پنهان نخواهد ماند و به وحدت ملى که ایرانمان امروز بیش از هر زمان دیگرى به آن نیازمند است صدمات جبران‌ناپذیری وارد خواهد ساخت.

ایرانیان راهى بس دشوار در پیش روى دارند. از یک‌سو باید با تروریست‌های خارجى به مبارزه برخیزند و از سوی دیگر در دام حمایت کورکورانه از مسئولان تروریست نظام اسلامى نیفتند. ما یقین داریم که ایرانیان میهن‌پرست از عهده این هر دو مهم بر خواهند آمد.

به امید روزهایی بهتر در ایران و در منطقه خاورمیانه و در جهان، دست در دست و در کنار هم به نبرد با اسلام‌گرایان افراطى، از شیعه و سنى، از داخلى و خارجى پرداخته و به پا خیزیم تا این طاعون ویرانگر و مرگبار را براى همیشه در ایران و جهان از بین ببریم.

پاینده ایران
زنده‌باد ملت ایران
حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات)

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر