22.7 C
تهران
یکشنبه, اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰
اعلامیه‌ها

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات)

فاجعه زمین‌لرزه در غرب ایران

 

زمین‌لرزه شدیدی به قدرت 7.3 درجه ریشتر در غرب کشورمان صدمات جانی و مالی فراوانی را به هم‌میهنان محرومی که در آن مناطق سکونت دارند رسانده است. این حادثه غم‌انگیز همچون حوادث پیش‌ازاین بار دیگر بی‌لیاقتی مسئولان رژیم اسلامى در یاری‌رسانی به قربانیان و مجروحین و نبود پیش‌بینی‌های لازم را بیش‌ازپیش براى همگان آشکار کرده است. این بار نیز باید امداد گران در حالی به یاری هم‌میهنان بشتابند که از کمترین امکانات بهره‌مند بوده و گاه حتی بدون دستکش ایمنی و یا آب آشامیدنی با دست‌خالی به کمک قربانیان رفته‌اند.

از رژیمی که هم‌وغم آن کمک به هم‌دستانش در سوریه، یمن و غزه است بیش از این هم چشمداشتی داشتن خیال خوشی بیش نیست. رژیمی که وزیر امور خارجه‌اش لبخند بر لب بیمارستان 50 تختخوابی را در اوگاندا افتتاح می‌کند ولی زلزله‌زدگان ایران اگر پتویی هم به آنان برسد خوش‌اقبال بوده‌اند. جای هیچ شک و تردیدی نیست که برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده نیز انتظار اقدامی از رژیم اسلامی نیست. کمک به حلب و یمن و دیگر روزی بگیران رژیم بر یاری مردم ایران همچون گذشته اولویت خواهد داشت. درواقع اینکه بازسازی ایران جایی در دستور کار این نظام ندارد که هیچ، اگر برنامه‌های آن همچون گذشته به تخریب میهنمان شدت نبخشند جای بسی شکر خواهد داشت.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) ضمن ابراز همدردى عمیق با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این فاجعه، از مردم شریف ایران می‌خواهد تا همچون همیشه به وظیفه ملی و انسانی خود عمل کرده و به یاری هم‌میهنان زلزله‌زده‌شان بشتابند. انتقاد از عملکرد و انتظار تغییر منش و حرکتی به سود مردم از سوی دولت تدبیر و امید و رئیس منتصب آن در نظام ولایت و فقاهت اثری نخواهد داشت. تنها امید هم‌میهنان زلزله‌زده‌مان یاری دیگر هم‌میهنان انسان‌دوستشان است و بس.

به امید از میان برداشته شدن نظامی که ایران و ایرانی برای آن هیچ ارزشی ندارد و رسیدن روزى که ثروت و بودجه کشور صرف ایران و ایرانى شود.

«هاو وطن عزیز کورد، تسلیت فراوان بو بومه لرزه اخیر امید بو یکیه تی و پیروزی. به امید ام دوله تیچه مون خوا گورس»

پاینده ایران
زنده باد ملت ایران
حزب مشروطه ایران

پست‌های مرتبط

22 بهمن و خیزش مردم ایران

admin

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران

admin

سخنرانی اخیر آقای ترامپ در مورد استراتژی ایران

admin

این سایت برای ارائه بهتر خدمات به کاربران خود ، از کوکی‌ها استفاده می‌کند.
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish
قبول اطلاعات بیشتر